Новини

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Дорогі студенти, викладачі та співробітники Фахового коледжу СУРА та Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова! Зичимо вам успіхів у навчанні, наснаги та натхнення, досягнень на професійній ниві, тепла у серці та величезного натхнення для досягнення нових вершин! Най кожен, знайде своє власне джерело натхнення та мотивації, а спільні зусилля призведуть до нових досягнень та перемог.

Читати далі

6 грудня –День Збройних сил України!

Свято було урочисто започатковане постановою Верховної Ради України у 1993 році, обраної не випадковою датою – 6 грудня 1991 року, коли було ухвалено закон "Про Збройні Сили України". Збройні сили стали невід'ємною частиною стабільного і впевненого розвитку нашої держави, гарантією її державного суверенітету.

Читати далі

Виїздне заняття з дисциплін "Адміністративне право" та "Адміністративне процесуальне право"

У рамках академічного пізнання та розвитку наших студентів, 29 листопада 2023 року, студенти спеціальності 081 "Право" Фахового коледжу СУРА та Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова мали унікальну можливість відвідати Черкаський окружний адміністративний суд.

Читати далі

Меморандум з Черкаським професійним ліцем

21 листопада 2023 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Фаховим коледжем СУРА, східноєвропейським університетом імені Рауфа Аблязова та Державним навчальним закладом "Черкаський професійний ліцей"

Читати далі