На цій сторінці представлена інформація про сучасні ресурси та засоби Фахового коледжу СУРА, що сприяють навчальному процесу та забезпечують комфортне середовище для студентів та викладачів.

Коледж інвестує в сучасні технології та устаткування, щоб забезпечити високий рівень якості навчання. Кожен студент має можливість користуватися сучасним обладнанням та програмним забезпеченням для поглибленого вивчення предметів та розвитку професійних навичок.

Наша інфраструктура сприяє активній взаємодії між студентами та викладачами, створюючи стимулююче середовище для навчання, досліджень та творчості. Крім того, ми регулярно оновлюємо та модернізуємо обладнання, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці та забезпечити наших студентів всіма перевагами.

 

Сучасні навчальні аудиторії

 

Центри інформаційних технологій і дистанційно-заочного навчання

Кожному студенту забезпечено доступ до електронних конспектів лекцій, методичних посібників, масивів практичних завдань, засобів перевірки знань. Для цього в університеті використовується спеціалізоване програмне забезпечення СДН «СУРА».

 

Спеціальні лабораторії, облаштовані під навчально-науково-виробничі центри, де студенти в умовах, наближених до реальних, проходять практику

 

Лабораторія перукарського мистецтва та декоративної косметики

 

Наукова бібліотека з читальною залою, абонементом, залою періодичної літератури, відділенням електронних підручників, методичним кабінетом

 

Студентський хостел

 

Тренажерна зала

 

Кафе, буфет

 

Центр культури і дозвілля з актовою залою


Творчі майстерні для підготовки фахівців із дизайну

 

Лабораторія графічного дизайну


Зала відео-конференц-зв’язку

 

Зала синхронного перекладу