Активна молодь

Що робить коледж унікальним? Звичайно, його традиційні щорічні заходи, найяскравіші та найграндіозніші.

Ми обираємо спорт

У Коледжі велика увага приділяється фізичній культурі та спорту, здоровому способу життя студентів. Створено всі умови для занять, орендовано багатофункціональний спортивний зал, басейн, працюють секції баскетболу, волейболу, міні-футболу та легкої атлетики та ін.

Волонтерство

Волонтер – це добровільний помічник. Всі ми чули про волонтерів ООН чи Червоного Хреста, але тих, хто щодня допомагає людям, набагато більше – рух має понад мільярд послідовників у всьому світі. Серед основних напрямів – соціальне, культурне, екологічне, медичне та спортивне волонтерство. Студенти надають допомогу людям похилого віку, дитячим будинкам, притулкам для тварин. Крім цього, наші добровольці активно допомагають в організації міських та внутрішньоколеджних заходів.

Центр кар'єрного зростання

Центр кар'єрного зростання надає комплексну підтримку кар'єрного розвитку студентам та випускникам університету: консультує з кар'єрних питань (складання резюме та супровідних листів, підготовка до співбесіди, профорієнтація); організовує профорієнтаційні заходи (майстер-класи, лекції, тренінги, бізнес-тренінги); забезпечує інформаційну взаємодію між студентами та компаніями-роботодавцями.

Виховна робота

Невід'ємним доповненням нашого навчального закладу є гуртожиток. Не порушуючи санітарно-гігієнічні вимоги, молодь може почуватися комфортно. У вільний час можуть займатися в об'єднаннях за інтересами, відвідувати кімнату відпочинку, а також взяти участь у різноманітних заходах, що проводяться на основі гуртожитку.

 

Будуємо майбутнє разом із:

  • Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації
  • Greening planet - Озеленення України
  • Черкаська обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка
  • Патрульна поліція Черкаської області
  • НПСУ - Національна спілка письменників України.
  • Громадська організація - Черкаська молодіжна рада
  • Автомобільний Клуб «Черкаси»