Отримувана кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з туризму

Туризм — одна з найпотужніших та найпопулярніших світових індустрій. Ця сфера стрімко росте та розвивається, адже кожен хоче відвідати нові країни, познайомитись з їх культурою й отримати незабутні враження від подорожі. Менеджер з туризму — це та людина, яка може втілити всі мрії в життя. Туристичний менеджер-професіонал пропонує найвигідніші та найцікавіші пропозиції, враховує всі побажання клієнта, турбується про комфорт подорожі — допомагає збирати документи, організовує проїзд та проживання, а також дарує калейдоскоп емоцій від мандрівки.

Комунікабельність та стресостійкість, креативність та красномовство, вміння швидко приймати нестандартні рішення та легко підлаштовуватись під зміни обставин, працьовитість та позитивність – ось необхідні якості менеджера з туризму.

Фаховий коледж СУРА відкриває двері для всіх, хто захоплюється подорожами та мріє відвідати далекі країни. Сучасні програми навчання допоможуть студенту отримати відповідні знання, уміння та навички у сфері туризму, відкриють професійні секрети продажів, обслуговування та супроводу, розкриють особливості розробки та підвищення привабливості турів.

 

Процес навчання у фаховому коледжі СУРА

Під час навчання у фаховому коледжі СУРА студент навчиться грамотно організовувати туристичну діяльність, приймати правильні управлінські рішення, розробляти цікаві маршрути та проєкти турів, володіти іноземною мовою, вести ділову документацію, а також вміло використовувати інформаційні технології.

Навчання за спеціальністю “Туризм” у фаховому коледжі СУРА наповнене враженнями! Наша місія — наповнити душу студентів ідеєю продажу мрії, а місія турагентів — втілювати мрії в життя — розробляти та популяризувати цікаві напрямки, які будуть перевершувати усі очікування клієнтів.

Після закінчення коледжу наші випускники успішно працюють у туристичних агенціях або відкривають свій бізнес.

Отримавши спеціальність "Туризм", фахові молодші бакалаври можуть працювати на посадах:

  • менеджер з туризму;
  • фахівець з туристичного обслуговування;
  • організатор туристичної і готельної діяльності;
  • організатор подорожей (екскурсій);
  • гід-перекладач;
  • інструктор оздоровчо-спортивного туризму;
  • фахівець з розвитку сільського туризму;
  • фахівець із організації дозвілля.

Якщо ви марите подорожами та хочете дарувати людям незабутні емоції та враження — спеціальність “Туризм” допоможе вам у цьому, а фаховий коледж СУРА втілить мрію в життя!

 

Освітньо-професійна програма «Туризм»