Директорка Фахового коледжу СУРА Анна НОВАК та ректорка Східноєвропейського університету ім. Р. Аблязова Ія ЧУДАЄВА, провели робочу зустріч з директоркою філії "Талісман-Сервіс" м. Черкаси - Світланою ГАРМАШ.
Керівники вели мову про:
взаємодію закладу освіти і бізнесу;
професійне становлення молоді у непростий для країни час;
задоволення перспективного попиту регіонального ринку праці.
У ході продуктивного діалогу було:
✅ рішення про укладання додаткових угод, що дозволять розширити межі взаємодії Фахового коледжу СУРА з регіональною філією «Талисман-сервіс».
✅погоджено курс на реалізацію потреб стейкхолдерів і здобувачів освіти, які забезпечуватимуть перспективний розвиток регіону та будуть затребувані у процесі відбудови України.
Щиро дякуємо директорці Філії «Талісман-Сервісу» у м. Черкаси Світлані ГАРМАШ за плідну співпрацю та спільні амбітні плани щодо професійного становлення української молоді!
РАЗОМ-СИЛА!
З ВІРОЮ У ЗСУ
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!