Дорогі наші жінки!
Вже третю весну поспіль ми зустріли в умовах повномасштабної війни та героїчного супротиву агресору.
Українська жінка це не "слабка стать"! Ви стоїте пліч-о-пліч, із сильними та мужніми чоловіками, боронячи нашу землю від навали. У багатьох галузях, саме Ви успішно підмінили чоловіків, які сьогодні на фронті. Завдяки вашій мудрості та турботі, виховується нове молоде покоління
Дорогі наші жінки!
Вже третю весну поспіль ми зустріли в умовах повномасштабної війни та героїчного супротиву агресору.
Українська жінка це не "слабка стать"!
Ви стоїте пліч-о-пліч, із сильними та мужніми чоловіками, боронячи нашу землю від навали. У багатьох галузях, саме Ви успішно підмінили чоловіків, які сьогодні на фронті. Завдяки вашій мудрості та турботі, виховується нове молоде покоління мужніх та сильних українців.
Тож, в цей весняний день хочемо висловити нашу найщирішу вдячність за Вашу нескоренну силу та відвагу. Ви - втілення жіночої сили, незламної волі і безмежної любові до рідної землі, а ваша смілива душа і непохитна воля є втіленням справжнього героїзму.
Най ця весна приносить Вам нові сили і надію. Ми разом, і ніщо не зупинить нас на шляху до перемоги.
І буде весна, і буде Перемога!