Кожен студент мав неповторний момент - перехід через портал "ФК СУРА - портал в майбутнє", при цьому проговоривши, що вони уже знають, вміють та люблять. Це було як погляд у власне майбутнє - вражаюче і емоційне!
Захід розпочався із привітального слова директорки коледжу Анни НОВАК, яка привітала всіх присутніх теплим словом, а заступник директора, Олександр Сивак, розповів студентам захоплюючу студентську притчу, після цього настав момент, коли кожна група обирала свій унікальний шлях. Це був дуже цікавий інтерактив!
Не можна забути і момент вручення заліковок - це була по-справжньому важлива частина цього свята. Директорка коледжу, разом із кураторами груп, К-31-А Марією СІЛЬВАШКО та К-31-Б Юлією ФРОЛОВОЮ.
Дорогі студенти - ласкаво просимо до нашої дружної родини. Ми впевнені, що майбутнє належить вам, і ми завжди будемо підтримувати вас у вашому навчанні та досягненнях!