Дорогі студенти, викладачі та співробітники СУРА!
Запрошуємо Вас на найсмачніше святкування весняного настрою - Масницю! І що може бути кращим доповненням до цієї святкової атмосфери, як не смачні вареники?
Запрошуємо Вас на найсмачніше святкування весняного настрою - Масницю! І що може бути кращим доповненням до цієї святкової атмосфери, як не смачні вареники?
Приходьте 14 березня на 12:20 у хол коледжу, щоб поласувати ароматними та смачними варениками та чудово превести час у приємній компанії коледжанської та університетської родини.
Чекаємо на вас з нетерпінням! Буде смачно та весело!