Просимо долучитися до збору коштів для студента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, військовослужбовця, Кузнєцова Артура.
На даний час є загострення ситуації на фронті, тому захисники потребують нашої допомоги.
Для ефективної боротьби з ворогом та звільнення території України, проведення розвідки, він та його побратими, бійці Сил спеціальних операцій потребують дрон та обладнання вартість яких 70 000 тисяч гривень.
![photo_2024-01-19_19-43-50](https://collegesura.com.ua/storage/news/2023/photo-2024-01-19-19-43-50.jpg)
ДРОН ПОТРІБЕН ТЕРМІНОВО!
Ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися та допомогти нам зібрати необхідні кошти. Маленьких донатів не буває, і кожна ваша гривня може допомогти досягти цілі. Давайте разом покажемо нашу підтримку тим, хто стоїть захищаючи нашу країну!
![photo_2024-01-19_19-41-43](https://collegesura.com.ua/storage/news/2023/photo-2024-01-19-19-41-43.jpg)
НА ДРОН:
🎯Ціль: 70 000 гривень
💳 Рахунок: 5375411212044213
🔗 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/4rqRDeTau1