Документ про наміри подальшої взаємодії у галузі було підписано директоркою Фахового коледжу СУРА Анна Новак, ректоркою Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова Ією Чудаєвою та директоркою НВК Черкаською загальноосвітньою школою І –ІІІ ступенів - ліцеєм спортивного профілю №34 Валентиною Козій.
Сторони домовилися про об’єднання зусиль і можливостей спільної реалізації інформаційних, виховних, культурно-мистецьких, просвітницьких заходів.
Продовжуємо об’єднання зусиль і можливостей у забезпеченні реалізації парадигм безперервності освіти молоді Черкащини.