Сьогодні для студентів першого курсу, Фахового коледжу СУРА, була проведена захоплююча лекція з військової-медичної підготовки, в межах вивчення дисциплін «Громадянської освіти» та «Захисту України» від представників 5 загону Добровольчого формування територіальної громади №1.
Лекція проходила у довільній формі, в якій молодь, безпосередньо брала активну участь, що стало відображенням їхньої зацікавленості, а велика кількість поставлених запитань свідчила про заглиблене інтерес до теми.
Безмежно дякуємо 5 загону Добровольчого формування територіальної громади №1 за важливу інформацію та зацікавленість у підготовці наших студентів.
Разом сила!
СЛАВА УКРАЇНІ!