У результаті співпраці зі стейкхолджерами коледжу та завдячуючи адресним фаховим консультаціям Наталії КИРИЧУК маємо новий напрям підготовки фахівців за ОПП «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»!
Нова освітня програма повною мірою відповідає сучасному суспільному та економічному запитам, враховує потреби українського та закордонного роботдавця, включає новітні освітні компоненти, передбачає потужні практичні студії, формує компетенції, що дозволить започаткувати та успішно провадити власну справу у б’юті-індустрії... і ще багато цікавого…
Щиро дякуємо стейкхолдерам та особисто Наталії КИРИЧУК за плідну співпрацю та спільні амбітні плани щодо професійного становлення молоді!