З Днем української писемності та мови!

З Днем української писемності та мови!

27 жовтня - це свято української мови, яке щороку відзначається в Україні. Це день, коли ми вшановуємо пам'ять про наших предків, які створили і розвивали нашу мову.

Українська мова - це наша національна гордість. Вона є одним із найдавніших і найбагатших слов'янських мов. Українська мова - це мову літератури, науки, мистецтва. Вона є мовою нашого народу, його душі.

У цей день ми вітаємо всіх українців з Днем української писемності та мови!

Бажаємо вам шанувати і любити нашу мову, вживати її в повсякденному житті, розвивати та популяризувати її. Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою!

У День української писемності та мови, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023

Радіодиктант національної єдності був започаткований командою «Українського радіо» у 2000 році та став найбільшим щорічним флешмобом. У 2022 році його писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах.

Авторкою тексту для цьогорічного диктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі у популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковськи