День Соборності є символом національної єдності і пробудження національної свідомості народу. Ця подія показала щире прагнення українців об’єднати всі українські землі в єдине ціле та жити у власній незалежній країні.
Незважаючи на сильний спротив з боку більшовицької влади та поразку українських державницьких проектів, 22 січня 1919 р. є згадкою про перший виступ українців на право єдності для нашого народу.
Пам’ятаймо, що єдність ‒ це наша відповідальність.
«Любі брати і сестри! Коли ви бачите, що відроджується наша Українська Церква, лунає в храмах і в школах наша рідна мова, починається наша рідна освіта, то знайте, що це відроджується душа нашого народу, та душа народня, якої нічим не можна зупинити».
Митрополит Василь Липківський (1864 — 1937 рр.)
З Днем Соборності, любі українці!