З Днем працівника освіти та з Днем захисників України!

З Днем працівника освіти та з Днем захисників України!

У Фаховому коледжі СУРА та Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбулись заходи з нагоди Дня працівників освіти та Дня захисників та захисниць України.

Адміністрація привітала освітян та працівників закладу з професійним святом , урочисто було вручено почесну грамоту від голови обласної ради Анатолія Підгорного директорці Фахового коледжу СУРА Анна Новак за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки області, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти.

Адміністрація закладу нагадала, що можливість здобувати знання, працювати та жити у вільній країні ми маємо завдяки нашим захисникам та захисницям, з якими у цьому році освітяни розділяють професійне свято. 

Ми низько вклоняємося незламності духу усіх воїнів, котрі здобували та відстоювали незалежність України, мужності і героїзму військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових відомств, ветеранів, добровольців, які сьогодні захищають кожного з нас у боротьбі проти збройної агресії російського окупанта.

Живемо та працюємо на благо нашого народу та нашої країни. Слава Україні!