Дорогі студенти, викладачі та співробітники Фахового коледжу СУРА та Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова! Зичимо вам успіхів у навчанні, наснаги та натхнення, досягнень на професійній ниві, тепла у серці та величезного натхнення для досягнення нових вершин! Най кожен, знайде своє власне джерело натхнення та мотивації, а спільні зусилля призведуть до нових досягнень та перемог.
Нехай цей святковий день принесе вам радість, позитивний настрій та незабутні моменти.
Зі святом! Щиро з повагою родина ФК СУРА!