Щиросердно, вітаємо з Днем народження Курбаку Галину Василівну – старшого інспектора з навчально-методичної роботи, куратора, викладача циклової комісії «Автомобільний транспорт» Фахового коледжу СУРА.
Шановна Галина Василівна, безмежно дякуємо за Ваш внесок у розвиток освіти автомобільної галузі. Ви не лише видатний викладач, але й гідний приклад для наших студентів. Ваш професіоналізм, турбота і відданість завжди надихають нас.
Зичимо Вам добра, тепла, міцного здоров'я і сил, невичерпної енергії, усіх життєвих гараздів, та, передусім - Перемоги!Най кожен день приносить нові здобутки і можливості, мрії завжди здійснюються, а робота приносить лише задоволення.
Щиро, з повагою, родина Фахового коледжу СУРА!