Студенти спеціальності 081 "Право" завершили свої практико-орієнтовані дні, отримавши не лише цінний досвід, але й сертифікати, які засвідчують їхні знання та навички.
![photo_2_2024-06-05_13-48-06](https://collegesura.com.ua/storage/news/2024/photo-2-2024-06-05-13-48-06.jpg)
Урочисте вручення сертифікатів провели керівники практики: Людмила КУЗНЕЦОВА, завідувачка кафедри публічного та приватного права, та Анастасія ЛИТВИНЕНКО, заступниця завідувачки кафедри.
Цей період став важливим етапом у професійному становленні наших студентів, надавши їм можливість безпосередньо працювати в юридичному середовищі та застосовувати набуті знання на практиці.
Ми щиро вітаємо студентів із цим важливим досягненням та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності. Нехай цей досвід стане міцним фундаментом для їхнього майбутнього!