Сторони домовилися про реалізацію спільних заходів, спрямованих на забезпечення економічних потреб регіону, актуалізацію освітніх програм з огляду на перспективний попит ринку праці та окреслили нові вектори професійного становлення молоді Фахового коледжу СУРА в сучасних умовах.
Разом з тим, здобувачі освіти закладу отримали виняткову нагоду комунікації з управляючою найуспішніших ресторанів Черкащини.
У ході продуктивного діалогу студенти дізналися більше щодо потреб перманентного особистісного та професійного розвитку, запитів роботодавців та особливостей і методів розбудови сучасного ресторанного бізнесу.
Щиро вдячні нашим стейкхолдерам! РАЗОМ-СИЛА!