У рамках «Святкового Workshop», студентки коледжу та університету прикрашали паски та фарбували крашанки, ділячись своїми техніками та ідеями з одногрупниками, що допомогло створити красиві та оригінальні вироби.
Хлопці мали змогу відчути справжню атмосферу свята та проявити свої здібності в різних інтелектуальних завданнях, беручи участь у квесті «Шлях Великоднього кролика». Виставка «Великодні барви» стала особливим зацікавленням для всіх гостей заходу, де були представлені різноманітні вироби та композиції, створені студентами. А учасники бліц-турніру відповідали на запитання вікторини та змагалися в інтелектуальних батлах, проявляючи свої знання та навички.
Не обійшлося без прикрашання великоднього дерева, що стало новою традицією, та додало святкового настрою і радості студентам, викладачам та всім присутнім.
Усі учасники заходу отримали смаколики за свою участь у заході «Підготовка до Великодня». Проте, найбільш активними були - студент університету Олег Щербатюк та студентка коледжу Юлія Шинкаренко, які проявили свою найвищу зацікавленість та активність у всіх завданнях, за що отримали великодні подарунки.
Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудову атмосферу та святковий настрій!
Фаховий коледж СУРА долучається до благодійної акції, започаткованої Відділом соціального служіння Черкаської єпархії ПЦУ «Подаруй рюкзак школяру» для 126 діток загиблих воїнів 118 бригади
З нагоди Випускного 2024, наші стейкхолдери - ІТ компанія "UAPP", привітали Фаховий коледж СУРА та Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова приємними подарунками.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича - кандидата економічних наук, доцента, викладача Фахового коледжу СУРА та Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.