Цього разу максимальну увагу приділено «Тактичній медицині»❗
Військовослужбовці розповідали про важливі та необхідні навички для захисника України.
Студенти активно долучалися до практичних вправ та демонстрували свої знання та вміння. Вони вивчали основні прийоми надання медичної допомоги на полі бою, як правильно користуватися турнікетами, навчалися розпізнавати різні типи поранень, а також як швидко та ефективно реагувати на непередбачені ситуації.
Ці навички є вкрай важливими, адже швидке та ефективне надання медичної допомоги може врятувати життя.
Вкотре, щиро дякуємо 5 Загону Добровольчого формування територіальної громади #1, за наданий змістовний, висококваліфікований інструктаж та навчання студентської спільноти Фахового коледжу СУРА❗
Разом до Перемоги! Слава ЗСУ! Все буде Україна!