Студенти урочисто склали клятву і заприсяглися гідно служити Феміді. Майбутні правники отримали універсали, що засвідчують їхнє входження до юридичного фаху, котрі вручив почесний гість заходу — суддя-спікер Придніпровського районного суду міста Черкаси Вʼячеслав Піковський.
Під час церемонії студенти урочисто дали обітницю гідно служити правосуддю ⚔️. Майбутні юристи отримали універсали і Конституцію України, на знак їхнього вступу у світ юридичної професії. Вручав юридичні атрибути почесний гість заходу — суддя-спікер Придніпровського районного суду міста Черкаси Вʼячеслав Піковський.
Також, здобувачі освіти отримали цінні поради від судді та викладацької складу факультету права та гуманітаристики .
Щиро вітаємо студентів-юристів та викладачів з цією знаковою подією!