Цього разу до закладу завітали учні більшості шкіл м. Черкаси, які мали можливість дізнатися більше про освітні програми та можливості навчання.
Родзинкою заходу був ознайомчо-пізнавальний квест «МОЯ ПЕРША СТИПЕНДІЯ»
15 команд змагалися на швидкість та якість, демонструючи свої вміння та навички. Кожна з команд проходила локації, де виконувала різноманітні завдання квесту, що дозволило учасникам не лише весело провести час, а й отримати цінні знання про майбутню професію.
По завершенню заходу переможці та всі учасники отримали свою винагороду!
День відкритих дверей в СУРА став чудовою нагодою для майбутніх студентів отримати перше враження про навчальний заклад і зробити впевнений крок на шляху до своєї мрії.