Свято було урочисто започатковане постановою Верховної Ради України у 1993 році, обраної не випадковою датою – 6 грудня 1991 року, коли було ухвалено закон "Про Збройні Сили України". Збройні сили стали невід'ємною частиною стабільного і впевненого розвитку нашої держави, гарантією її державного суверенітету.
Дорогі наші ГЕРОЇ, сьогодні ми вітаємо ВАС з Днем Збройних Сил України.
Щодня, щогодини, щохвилини ви стоїте на сторожі, відбиваючи атаки та проводячи наступальні операції для звільнення окупованих територій. Ризикуєте своїм життям для того, щоб ми могли жити в мирі та свободі, адже саме ВИ захищаєте Україну, її суверенітет та незалежність.
Зичимо ВАМ, наші герої, міцного здоров'я, сил та наснаги. Бережіть себе!
ДОЗЕМНИЙ ВАМ УКЛІН!!! ШАНУЄМО, ПИШАЄМОСЯ, ДЯКУЄМО!!!